Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Aplikacja mobilna

Współczesny rynek oczekuje coraz wygodniejszych możliwości dokonywania zakupów. Odpowiedzią na tę potrzebę jest aplikacja mobilna dla systemu e-commerce. To kolejny kanał sprzedaży, który gwarantuje firmie posiadanie “własnego miejsca” w telefonie klienta, a użytkownikowi - stały kontakt z marką. Tworzona przez i-systems aplikacja mobilna odpowiada na indywidualne potrzeby firm oraz skutecznie buduje lojalność użytkowników poprzez możliwość wysyłania powiadomień push. Aplikacja mobilna doskonale sprawdza się w działaniach marek, posiadających sieć salonów stacjonarnych, bowiem jej funkcjonalności skutecznie rozwijają strategię omnichannel.

IONIC - narzędzie do tworzenia hybrydowych aplikacji mobilnych

Do budowania aplikacji mobilnej systemu e-commerce, opartego na oprogramowaniu i-systems, wykorzystujemy narzędzie IONIC. Jest to bogaty framework do tworzenia hybrydowych aplikacji mobilnych. Wykorzystuje on moc natywnych funkcji urządzenia mobilnego, takich jak: kamera, mikrofon, usługi lokalizacyjne czy TouchID oraz mieszankę technologii webowych. Za część natywną odpowiedzialne jest narzędzie Cordova. W samym IONIC wykorzystywany jest Angular, HTML czy SCSS. IONIC pozwala na tworzenie aplikacji mobilnych m.in. dla dwóch systemów operacyjnych - Android oraz iOS. IONIC posiada ogromną bazę komponentów, dzięki czemu pozwala na tworzenie zaawansowanych rozwiązań mobilnych.

  • Łączenie technologii webowych z natywnymi rozwiązaniami
  • Multiplatformowość
  • Sprawny proces wdrożenia dla systemów Android i iOS

Aplikacja mobilna dla systemu e-commerce - dlaczego warto?

Firma i-systems tworzy hybrydowe aplikacje mobilne dla sklepów internetowych. Jak sama nazwa wskazuje, hybrydowa aplikacja mobilna, to połączenie dwóch rozbieżnych rozwiązań - technologii używanej do budowy aplikacji webowych z jednoczesnym dostępem do natywnych funkcji urządzenia mobilnego. Budowana przez i-systems aplikacja mobilna, każdorazowo dopasowana zostaje do potrzeb i oczekiwań klienta. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z systemem e-commerce marki, dlatego różne kanały sprzedaży zawsze posiadają aktualne, spójne dane. Obsługa sprzedaży pochodzącej ze sklepu online oraz aplikacji mobilnej realizowana jest z jednego panelu administracyjnego, co sprawia, że proces zarządzania całością sprzedaży jest znacznie prostszy. Tworzony przez i-systems system e-commerce, zintegrowany z systemem ERP marki i powiązany z aplikacją mobilną, to sprawny i bezpieczny model sprzedaży. Rozwiązanie jest szczególnie istotne dla marek, które posiadają stacjonarną sieć salonów sprzedaży, a także dla firm oferujących unikalne produkty.

  • Stałe miejsce marki w telefonie klienta
  • Kanał sprzedaży, odpowiadający na oczekiwania współczesnego rynku
  • Rozwiązania wspierające rozwój strategii omnichannel
  • Natychmiastowa aktualizacja danych (bez konieczności wysyłania zmian App Store i Google Play)
  • Obsługa push notyfikacji, one-click, RFID, Touch ID, Blik, NFC, QR, kodów kreskowych

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.