Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji

Finansowanie poprzez leasing opercyjny

Jako producenci oprogramowania oferujemy możliwość finansowania w oparciu o leasing operacyjny. Jest to bardzo wygodne, a zarazem w pełni bezpieczne rozwiązanie. Gwarantuje ono elastyczne warunki finansowania oraz pełną amortyzację po stronie leasingodawcy. Współpracujemy z dwiema zaufanymi i doświadczonymi firmami leasingowymi.

Korzyści leasingu operacyjnego

Najważniejszym argumentem na korzyść takiego rozwiązania jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Przez cały okres umowy (od 2 do 5 lat), firma leasingowa posiada wszystkie prawa do oprogramowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu amortyzacja przedmiotu zostaje po stronie leasingodawcy. Po spłacie ostatniej raty leasingobiorca ma prawo decyzji o wykupie, za ustaloną na początku kwotę lub rezygnacji z leasingowanego przedmiotu. Pełna rata leasingowa, odestkowa oraz kapitałowa, wliczają się do kosztów uzyskania przychodu. Ponadto podatek VAT od przedmiotu umowy jest rozłożony w czasie i płatny w ratach razem z ratami leasingowymi.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.