Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji

Frontend development

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań eCommerce dla handlu i dystrybucji. Nasz zespół tworzą specjaliści rożnych dziedzin, dla których pasją są nowe technologie. Największym atutem i-systems jest doświadczenie pracowników w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych sklepów internetowych. Tworzyliśmy sklepy dla wielu znanych marek, posiadamy własne oprogramowanie. Wiemy jednak, że potrzeby naszych klientów są różne.

Chcąc w pełni dopasować ofertę do zamysłów właścicieli sklepów internetowych, proponujemy między innymi usługę wykonania makiet, grafiki oraz kodu, z zachowaniem zasad Responsive Web Design. Usługa koncentruje się na warstwie interfejsu użytkownika, czyli tym, co widzi potencjalny klient kupując online. Takie działania można wdrożyć bez konieczności nabycia naszego oprogramowania.

Makieta

Dobrze zaprojektowana makieta, to jeden z pierwszych i najważniejszych etapów tworzenia każdego sklepu internetowego. Rozwiązanie to prezentuje, w jaki sposób będzie wyglądać wdrażany projekt. Makieta pozwala także, zminimalizować ewentualne, dodatkowe koszty, które mogłyby pojawić się w kolejnych etapach tworzenia projektu z powodu wprowadzanych później zmian. Jest ona szkicem, który przedstawia ułożenie poszczególnych elementów nowego systemu eCommerce. Odpowiednio rozmieszczone elementy, zgodnie z zasadą user experience, obniżają ilość odrzuceń wizyt potencjalnych klientów w sklepie internetowym oraz podnoszą skuteczność realizowanych transakcji. W naszych działaniach projektujemy makiety, które ukazują wygląd strony głównej, stron kategorii oraz kart produktów. Dzięki stworzonej i zatwierdzonej makiecie, już na początku widoczny jest przyszyły rezultat prac.

Grafika

Po zaakceptowaniu makiety, zespół i-systems tworzy odpowiednią, dedykowaną grafikę, która dopasowana jest do aktualnych trendów oraz specyfiki biznesu klienta. Przejrzysty i czytelny sklep internetowy pozwala zminimalizować ilość odrzucanych transakcji z powodu mało estetycznego wyglądu witryny oraz nieprzystępnego wizualnie procesu dokonania transakcji. Interesująca i nowoczesna grafika pomaga także w podjęciu decyzji o zakupie danego produktu.

Kod HTML i CSS

Gotowy projekt graficzny sklepu internetowego zostaje kodowany z wykorzystaniem standardów HTML. Bez tego, stworzenie profesjonalnej witryny jest niemożliwe, ponieważ HTML zapewnia ogólne ramy witryny. Drugim ważnym elementem jest CSS, który modyfikuje widok dowolnego modułu HTML. Język CSS pozwala na określenie: koloru, rozmiaru i rozmieszczenia względem siebie danych elementów. Sprawia również, że sklep internetowy ma swój niepowtarzalny wygląd.

Responsywny system eCommerce

Wszystkie prace projektowe tworzone są zgodnie z zasadą Responsive Web Design. Podczas tworzenia serwisu, wprowadzone zostają punkty graniczne, na podstawie, których zmienia się wygląd sklepu, w zależności od rozdzielczości urządzenia. Breakpoint’ów może być wiele, jednak najczęściej wdrażane są wersje na tablet, smartfon oraz komputer. Ponadto działania eCommerce tworzone są w technice fluid design, za sprawą których treść dopasowuje się do rozdzielczości danego urządzenia mobilnego. Responsywny sklep internetowy to wygodne zakupy, bez względu na rozdzielczość ekranu. To także dobre zabezpieczenie na przyszłość, ponieważ właściciel sklepu internetowego nie musi martwić się, jaką rozdzielczość będą miały najnowsze modele telefonów. Responsywna witryna internetowa jest od tego czynnika niezależna.

Płacisz za efekt pracy

Prace prowadzone są w systemie time & material. Taka forma płatności sprawia, że rozliczenie następuje za efekt pracy w systemie roboczo-godzinnym. Budżet i harmonogram aktualizowane są na bieżąco. W związku z tym, klient ma pełną kontrolę nad prowadzonymi działaniami, decyduje jakie prace chciałby rozpocząć w danym miesiącu i ile funduszy chciałby przeznaczyć.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.