Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji

Analiza Biznesowa

Analiza biznesowa w IT to szczegółowe badanie, które pozwala zrozumieć specyfikę biznesu klienta oraz poznać jego potrzeby. Jest najważniejszym etapem budowy systemu sprzedażowego, ponieważ identyfikuje kluczowe procesy zachodzące w firmie.

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw
numer telefonu
Ile kosztuje wdrożenie? Kalkulator wyceny systemu e-commerce

Główne elementy, które sprawdza analiza biznesowa:

Kluczowe obszary analizy biznesowej

Na działanie przedsiębiorstwa składają się obszary - zamówień, ofert, sprzedaży, zakupów czy gospodarki magazynowej. Na każde z obszarów składa się szereg procesów np. składanie zamówień, logowanie, rejestracja zapytania ofertowego, składanie reklamacji, wystawianie dokumentów sprzedażowych. Analiza sprawdza wszystkie zachodzące procesy z perspektywy trzech płaszczyzn: frontend, backend oraz integracji, a także oznacza głównych aktorów procesów.

Wyznaczenie rół oraz obszarów pozwala poznać zachodzące procesy oraz potrzeby biznesowe. Dzięki temu można dopasować narzędzia do realnych potrzeb firmy.

Dlaczego warto przeprowadzić analizę biznesową?

Korzyści z przeprowadzenia analizy biznesowej

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.