Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Lokalizacja i przestrzeń

W sercu aglomeracji śląskiej powstała strefa przyjazna IT. Znajdują się w niej siedziby firm i instytucji, które mają wielki wpływ na kreowanie rozwiązań informatycznych na skalę polską, europejską i światową. Dobra lokalizacja na styku dwóch autostrad i bliskość lotniska, sprawia że łatwo do niej dotrzeć z każdego miejsca w Polsce. Siedziba i-systems mieści się w budynku przy ul. Bojkowskiej 47 w Gliwicach.

Tutaj powstają najlepsze rozwiązania

Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy. Ponad 100-osobowy zespół pracuje na co dzień w industrialnym lofcie o powierzchni prawie 800 m2 ze 100 metrowym tarasem wewnątrz budynku.

Dysponujemy czterema salami konferencyjnymi, w tym dużą salą szkoleniową mogącą pomieścić 45 osób. Siedziba to połączenie nowoczesności z prostym i użytecznym designem. Surowe ściany, cegła, szkło i ascetyczny styl, przełamane są surrealistycznymi dziełami sztuki, które tworzą klimat firmy.

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.