Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Architektura dedykowana dla e-commerce

Nasz system został zaprojektowany od podstaw, aby odpowiadać na każde, nawet najbardziej złożone wyzwanie współczesnego e-commerce. Łącząc wiodące dedykowane i autorskie technologie, dajemy naszym klientom pierwszą architekturę stworzoną specjalnie dla e-commerce.

Nowy model dostarczania usług chmurowych

Do tej pory firmy poszukujące platformy sprzedażowej w chmurze musiały wybierać między dwoma odrębnymi modelami dostarczania usług: single-tenant lub multi-tenant. Dostosowanie się do jednego z nich wymagało pójścia na kompromis w kwestiach bezpieczeństwa, wydajności czy skalowalności biznesu, co mogło ograniczać ich konkurencyjność.

Nasz autorski model dostarczania usług w chmurze hybrid-tenant łączy w sobie wybrane korzyści tych dwóch tradycyjnych modeli. Hybrydowe podejście zapewnia przewagę i konkurencyjność każdej firmie prowadzącej biznes e-commerce, pozwalając na dostosowanie systemu do jej faktycznych potrzeb.
Czerp korzyści z najlepszych cech charakterystycznych dla modeli single-tenant i multi-tenant:

 • Uzyskaj pełną kontrolę i bezpieczny dostęp do Twojej bazy danych
 • Dynamicznie skaluj zasoby, dostosowując system do zwiększonego ruchu
 • Dostosuj swoją platformę do indywidualnych potrzeb firmy poprzez elastyczną strukturę systemu
 • Otrzymuj codzienne automatyczne aktualizacje funkcji, zachowując jednocześnie indywidualność Twojego rozwiązania

Codzienne automatyczne aktualizacje

Aby utrzymać konkurencyjność, firmy często stają przed wyzwaniem aktualizacji swojego oprogramowania e-commerce. W wielu przypadkach aktualizacje dokonywane są przynajmniej raz w roku, a proces ten potrafi trwać nawet kilka tygodni. Generuje to często nieprzewidywalne koszty związane z rozwojem platformy, utrzymaniem jej jakości oraz z działaniami wdrożeniowymi, nie wspominając o utraconych możliwościach biznesowych, wynikających z braku dostępu do najnowszych funkcji czy przestoju sklepu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozwiązaliśmy jeden z ich kluczowych problemów, całkowicie eliminując proces ręcznej aktualizacji i zapewniając codzienną automatyczną aktualizację systemu. Przekłada się to na znaczne zmniejszenie kosztów operacyjnych, ograniczenie przestojów i zwiększenie ich konkurencyjności.

 • Otrzymuj dzienne automatyczne aktualizację bez konieczności angażowania zasobów zespołu IT
 • Wyeliminuj koszty i przestoje systemu związane z ręcznymi aktualizacjami
 • Uzyskaj dostęp do nowych funkcji znacznie szybciej niż konkurencja
 • Bądź pewien stabilności Twojego systemu dzięki setkom automatycznych testów, które poprzedzają każdą aktualizację

Architektura Headless

Aby utrzymywać swoją konkurencyjność na najwyższym poziomie, sprzedawcy chcą mieć możliwość docierania ze swoim komunikatem do jak najszerszego grona odbiorców. Nasz system bazujący na modelu headless umożliwia firmom stworzenie jednej treści i dystrybuowanie jej w różnych kanałach sprzedaży i na wszystkich urządzeniach, niezależnie od ich interfejsu.

Dzięki architekturze headless back-end platformy oddzielony jest od jej front-endu, umożliwiając tym samym szybki rozwój i wdrażanie nowych sklepów oraz punktów kontaktu z klientami, takich jak strony internetowe, aplikacje mobilne lub systemy prezentacji produktów w sklepie.

 • Uruchom nowe punkty kontaktu z klientem i zwiększ siłę swojego przekazu
 • Wdrażaj nowe fronty sklepowe i aplikacje mobilne szybciej, korzystając z tych samych danych backendowych
 • Popraw jakość swoich komunikatów, utrzymując jednolity przekaz w ramach wszystkich kanałów komunikacji
 • Zwiększ satysfakcję swoich klientów, dostarczając im nowych doświadczeń zakupowych

Architektura Mikroserwisów

W przeciwieństwie do wielu monolitycznych platform e-commerce, którym brakuje elastyczności i modułowości, nasz system bazuje na architekturze opartej o mikroserwisy. Mikroserwisy są elementami składowymi reprezentującymi poszczególne obszary lub funkcje systemu, które mogą być niezależnie rozwijane i wdrażane.

Wykorzystywane przez nas mikroserwisy zapewniają naszym klientom możliwość znacznie szybszego i bardziej niezależnego skalowania ich biznesu poprzez ograniczenie technologicznych wąskich gardeł, które mogłyby utrudniać długoterminowy rozwój firmy.

 • Przydzielaj zasoby tam, gdzie Twój system ich najbardziej potrzebuje
 • Rozwijaj poszczególne funkcje i obszary systemu niezależnie od innych
 • Zagwarantuj wyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności dzięki odizolowaniu od siebie poszczególnych usług
 • Rozszerzaj swoją platformę o nowe funkcje odpowiadające na indywidualne potrzeby

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.