Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Dołącz… Zostań z nami!

Zmieniamy się, bo ostatnią rzeczą jakiej byśmy chcieli to stanie w miejscu. Minęło 10 lat od pierwszego zrealizowanego ticketa. 10 lat rozwoju, doświadczeń, eksperymentów i wspólnych wspomnień. Doświadczenie, które zdobyliśmy jako i-systems, setki projektów i pasja do technologii zawiodła nas w miejsce, w którym jesteśmy teraz i pozwoliła nam stworzyć ‘merce.

‘merce to hybrydowa platforma e-commerce w chmurze, która pomaga naszym klientom szybciej się rozwijać i optymalizować operacje. Największą satysfakcję sprawia nam rozwiązywanie problemów biznesowych przy pomocy oprogramowania. Stawiamy na budowanie silnego produktu. Chcemy, aby hybrydowa platforma e-commerce ‘merce stała się synonimem niezależności i możliwości szybkiego rozwoju. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do naszego świata IT!

merce.com

Jak dołączyć do naszego zespołu3 etapy rekrutacji

 • prześlij nam
  swoje podanie

  Zapoznajemy się z otrzymanymi dokumentami aplikacyjnymi
 • rozwiąż zadanie
  rekrutacyjne

  Właścicieli wybranych CV zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną i prosimy o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego
 • ustal warunki
  zatrudnienia

  Wybrane osoby zapraszamy na spotkanie w celu omówienia warunków zatrudnienia

Pierwsze krokiw i-systems

Wszyscy pracownicy są dla nas ważni, dlatego dla nowych członków zespołu stworzyliśmy przyjazny onboarding - proces adaptacji, dzięki któremu bezstresowo wdrożysz się w realizowane przez nas projekty. Każdy nowy pracownik otrzymuje niezbędne narzędzia pracy oraz otoczony zostaje wsparciem opiekuna. Opiekun odpowie na wszystkie pytania, pokaże całą firmę oraz przedstawi zespołowi. Dzięki temu, nowy pracownik szybko poczuje nasze flow pracy oraz pozna inne, niezbędne procesy związane z codziennym funkcjonowaniem firmy. Proces przygotowania do objęcia nowego stanowiska trwa tydzień.

Kogo aktualnieszukamy ?

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin. Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do zespołu i-systems.

Aktualne oferty pracy

Sprawdź dlaczego wartozostać jednym z nas

Zobacz, co się terazdzieje w i-systems

Na profilu i-systems inside piszemy o codziennym funkcjonowaniu firmy. Znajdziesz tutaj informacje o wewnętrznych spotkaniach, ciekawostkach, inicjatywach i rzeczach niedostępnych na oficjalnym profilu, czyli i-systems od środka.

Techniczny inside

Interesuje Cie praca w i-systems? Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.

Aktualne oferty pracy

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.