Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Dołącz do zespołu i-systems

Stanowimy zespół specjalistów, który angażuje się w powierzone zadania. Tworzymy systemy eCommerce dla znanych marek, dlatego nad każdym nowym wdrożeniem pracuje cały zespół i-systems. Wraz z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy ciekawych i kreatywnych osób, dla których branża IT nie jest czymś obcym, a programowanie to pasja.

Jeżeli cenisz pracę w przyjaznej atmosferze, odczuwasz nieustanną potrzebę zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, nie lubisz być osobą bierną i anonimową, a przede wszystkim pragniesz tworzyć coś innowacyjnego w ramach prężnie rozwijającej się firmy - znajdź interesującą Cię ofertę pracy, poznaj etapy rekrutacji i wyślij do nas dokumenty aplikacyjne.

Aktualne oferty pracy

Jak dołączyć do naszego zespołu3 etapy rekrutacji

 • prześlij nam
  swoje podanie

  Zapoznajemy się z otrzymanymi dokumentami aplikacyjnymi
 • rozwiąż zadanie
  rekrutacyjne

  Właścicieli wybranych CV zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną i prosimy o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego
 • ustal warunki
  zatrudnienia

  Wybrane osoby zapraszamy na spotkanie w celu omówienia warunków zatrudnienia

Pierwsze krokiw i-systems

Wszyscy pracownicy są dla nas ważni, dlatego dla nowych członków zespołu stworzyliśmy przyjazny onboarding - proces adaptacji, dzięki któremu bezstresowo wdrożysz się w realizowane przez nas projekty. Każdy nowy pracownik otrzymuje niezbędne narzędzia pracy oraz otoczony zostaje wsparciem opiekuna. Opiekun odpowie na wszystkie pytania, pokaże całą firmę oraz przedstawi zespołowi. Dzięki temu, nowy pracownik szybko poczuje nasze flow pracy oraz pozna inne, niezbędne procesy związane z codziennym funkcjonowaniem firmy. Proces przygotowania do objęcia nowego stanowiska trwa tydzień.

Kogo aktualnieszukamy ?

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin. Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do zespołu i-systems.

Aktualne oferty pracy

Sprawdź dlaczego wartozostać jednym z nas

Zobacz, co się terazdzieje w i-systems

Na profilu i-systems inside piszemy o codziennym funkcjonowaniu firmy. Znajdziesz tutaj informacje o wewnętrznych spotkaniach, ciekawostkach, inicjatywach i rzeczach niedostępnych na oficjalnym profilu, czyli i-systems od środka.

Techniczny inside

Interesuje Cie praca w i-systems? Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.

Aktualne oferty pracy

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.