Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Historia i misja zaczęła się od chęci zmiany

Historia firmy sięga 2002 roku. Wtedy, obecny Prezes Zarządu i-systems stworzył system CMS, który następnie osiągnął ponad 1000 wdrożeń. Dodatkowo, nie widząc wystarczająco dobrego rozwiązania na polskim rynku e-handlu, postanowił on takie rozwiązanie stworzyć. Tak zrodził się pomysł na firmę produkującą oprogramowanie e-commerce. Podstawowy wkład w jej działalność to wiedza i doświadczenie jej założycieli. Firma rozwijała się stopniowo, a wraz z realizacją kolejnych zleceń rósł kapitał i możliwości inwestycyjne.

Firma to ludzie

Na początku i-systems liczyło tylko dwóch pracowników. Obecnie to zespół ponad 100 specjalistów e-commerce zajmujących się obsługą sklepów internetowych i rozwiązań B2B, które wyznaczają kierunki rozwoju w całej branży e-commerce.

Codziennie obalamy kolejne bariery zakupów online

Chcemy, aby zakupy w internecie były czymś przyjemnym i naturalnym. To nasza misja. Dlatego produkujemy i dostarczamy oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Wiemy, że w pewnym momencie rozwoju e-commerce, standardowe rozwiązania okazują się niewystarczające. Dlatego tak dużą rolę przywiązujemy do produkcji autorskich rozwiązań i do tworzenia funkcjonalności, których inni nawet się nie podejmują. Dzięki takiemu podejściu nasi Klienci są liderami swoich branż i wyróżniają się na tle konkurencji innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami.

Działamy w zgranych zespołach

Wszystkie prace związane z rozwojem oprogramowania wykonywana są poszczególnych działach. Obecnie jest ich jedenaście. Część z nich działa w metodyce Agile, zakładającej że wymagania klienta często ewoluują podczas trwania projektu.

i-systems departments

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.