Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Nasz wkład w rozwój e-commerce

Od momentu, w którym zaczęliśmy produkować oprogramowanie oraz dostarczać rozwiązania dla e-commerce rozpoczęliśmy pracę na korzyść całego polskiego środowiska e-commerce. Postanowiliśmy dzielić się wiedzą z partnerami, właścicielami e-biznesów, a co najważniejsze z klientami, którzy potrzebują wsparcia z zakresu działalności w sieci.

Wiedza dostępna dla wszystkich

W ten oto sposób powstał projekt o nazwie Wzorowy Sklep. Jest to zbiór darmowych lekcji, które są systematycznie rozsyłane do subskrybentów. Kurs jest bezpłatny i ma na celu edukację środowiska związanego z handlem w Internecie. Wiedza, jaką chcemy się podzielić obejmuje wiele ważnych biznesowo zagadnień. Poruszamy takie tematy jak m.in.: customer experience, responsive web design, cross channeling, mailing, media społecznościowe, użyteczność czy zaufanie w e-commerce.

E-commerce to symbioza, w której żyją sprzedawcy i klienci

Z naszego doświadczenia i materiałów, które przygotowaliśmy skorzystało już ponad 14000 użytkowników. Ta ogromna liczba pozwoliła nam sięgnąć po wyróżnienie “Ekomersy 2014“ w kategorii “Szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce“.

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.