Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Relacje Inwestorskie

Strona dotycząca RI ma zepewnić inwestorom, analitykom i innym uczestnikom rynku łatwy i pełny dostęp do kluczowych informacji i aktualności dotyczących i-systems. Spółka i-systems nie jest notowana na giełdzie, ale przywiązuje szczególną wagę do transparentności działań.

Profil działalności

Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 100-osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak Vistula, W.KRUK, Wólczanka, FASHION HOUSE Group, 5.10.15., Big Star, Golden Rose, Hendi, SCA, New Balance Poland, R-GOL czy RunColors. W ostatnich latach, firma dwukrotnie znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 500, jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie. Pojawiła się również w rankingu FT1000, organizowanym przez Financial Times i Statista.

Podsumowania kwartalne

Podsumowania kwartalne to zbiór najważniejszych dla firmy wydarzeń oraz osiągnięć z ostatnich 3 miesięcy. Wskazują kierunki rozwoju i-systems oraz pokazują efekt codziennej pracy.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z kluczowymi aktualnościami związanymi z działalnością spółki.

Kontakt

Marcin Rutkowski, m.rutkowski@i-systems.pl
i-systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Bojkowska 47, 44-100 Gliwice

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.