Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji

Rozwiązania B2B

Tworzymy dedykowane rozwiązania B2B dla handlu i dystrybucji, ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb biznesu. Nasze profesjonalne systemy B2B umożliwiają integrację z zewnętrznymi systemami magazynowo-księgowymi, posiadają szerokie możliwości parametryzacji, a także zapewniają automatyzację procesów transakcji hurtowych, logistycznych i windykacyjnych.

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu Ile kosztuje wdrożenie? Kalkulator wyceny systemu e-commerce

Nasze rozwiązania B2B to w pełni skalowalne platformy sprzedaży skierowane do producentów, pośredników handlowych, dystrybutorów i hurtowników, które spełnią oczekiwania zarówno małych firm, jak i przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż na dużą skalę.

Znamy się na różnorodnych rozwiązaniach e-commerce i wiemy, że najbardziej charakterystyczne trendy w sprzedaży B2C zaczęły coraz mocniej przenikać do sektora B2B. Dlatego wiemy jak tworzyć funkcjonalne platformy sprzedaży odpowiadające preferencjom klientów biznesowych.

Rozwiązania B2B wdrażane przez i-systems

Funkcjonalności systemów B2B i-systems

To tylko niektóre z funkcjonalności jakie oferują rozwiązania B2B realizowane przez i-systems. Każde przedsiębiorstwo jest inne i działa w specyficznych warunkach handlowych. Dzięki wdrożeniu dedykowanego systemu B2B w swojej firmie masz szansę zwiększyć obroty, dotrzeć do większej liczby klientów i zbudować przewagę konkurencyjną.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami B2B, przedstaw swoje oczekiwania, a zespół specjalistów i-systems przygotuje najlepsze, dedykowane rozwiązania dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z ekspertem

Obszary rozwiązań B2B oprogramowania tworzonego przez i-systems

Dedykowane rozwiązania B2B to szereg korzyści dla Twojej firmy:

Rozwiązania B2B i-systems - przykładowe obszary

Zaufało nam wielu klientów biznesowych, wdrażając dedykowane platformy sprzedaży i tym samym zwiększając przewagę konkurencyjną swojego przedsiębiorstwa.

Case studies

Higma Service Dystrybutor systemów higienicznych i profesjonalnych środków chemicznych dla rynku B2B. Klientami są instytucje publiczne, przemysł mechaniczny i spożywczy, branża medyczna, szkolnictwo, administracja, sektor gastronomiczny i hotelarski (HoReCa), oraz firmy prywatne.
 • Skuteczna obsługa klientów rozmieszczonych na terenie całego kraju
 • Mechanizm rozliczeń klientów kontraktowych posiadających wiele placówek
 • Automatyzacja procesu sprzedaży
 • Scentralizowany system wymiany informacji
Higma Service

Przeczytaj pełne case study lub skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt

Hendi Hendi Polska to firma będąca częścią międzynarodowej grupy Hendi, ktora od 70 lat specjalizuje się w produkcji i handlu profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym.
 • Ujednolicenie kanałów sprzedaży dla klientów detalicznych oraz hurtowych
 • Usprawnienie procesów polegających na zarządzaniu treścią
 • Stworzenie nowoczesnego layoutu w oparciu o rozwiązania responsive web design
 • Przygotowanie infrastruktury działającej w ramach multisklepu
Hendi

Przeczytaj pełne case study lub skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt

Herbamedicus Firma Herbamedicus specjalizuje się w produkcji preparatów medycyny naturalnej. Swoją ofertę kieruje zarówno do klienta indywidualnego, jak i odbiorcy specjalistycznego - aptek, sklepów zielarskich oraz drogerii, zlokalizowanych na terenie całego kraju.
 • Stworzenie dedykowanego modułu do telefonicznej obsługi klienta
 • Zautomatyzowanie zamówień u dostawców
 • Wsparcie sprawnej realizacji zleceń
 • Wdrożenie rozwiązań umożliwiających tworzenie indywidualnego cennika
Herbamedicus

Przeczytaj pełne case study lub skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt

platformy B2B

multisklep

sprzedaż hurtowa ecommerce

systemy B2B

automatyzacja procesów B2B

systemy CRM

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.