Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji

Rozwiązania B2B

Tworzymy rozwiązania B2B, które kompleksowo obsługują procesy zarządzanie firmą. Wdrażamy oprogramowanie dedykowane, integrujemy systemy ERP, automatyzujemy procesy logistyczne i windykacyjne.

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu Ile kosztuje wdrożenie? Kalkulator wyceny systemu e-commerce

Jak powstaje system B2B?

ANALIZA BIZNESOWA

Przeprowadzamy analizę biznesową czyli szczegółowe badanie IT. Pomaga ono poznać realne potrzeby firmy oraz jej strukturę organizacyjną. Podczas analizy sprawdzane jest otoczenie zewnętrzne, czyli kontrahenci firmy, dostawcy oraz partnerzy biznesowi. Sprawdzane są także systemy, z którymi należy się zintegrować np. systemy klasy ERP, płatności elektroniczne czy systemy kurierskie. Efektem analizy jest identyfikacja najważniejszych procesów poprzez zmapowanie systemu oraz wyznaczenie ram projektu.

CYKL ŻYCIA PROJEKTU

Zespół i-systems pracuje w metodologii scrum. Za najważniejsze cele stawiamy: współpracę z klientem ponad procesy i narzędzia, reagowanie na zmiany ponad podążanie za planem oraz działające oprogramowanie ponad obszerną dokumentację. Zespół programistów pracuje w rytmie sprintów, czyli dwutygodniowych okresów. Każdy sprint kończy spotkaniem z klientem, na którym strony podsumowują zakres prac i wyznaczają nowe zadania. Tym samym nasz klient unika kosztownych błędów i otrzymuje najwyższej jakości produkt z funkcjonalnościami, których rzeczywiście potrzebuje.

KOSZTORYS

Rozliczamy się z naszych prac w modelu Time & materials. Pozwala to zarządzać kosztami projektu w najbardziej precyzyjny sposób. Każdy klient otrzymuje dedykowanego Projekt Managera, który współpracuje z klientem przez cały proces tworzenia systemu, odpowiada na pytania oraz doradza. Klienci mają zapewnione pełne wsparcie ze strony zespołu i-systems w utrzymaniu i rozwoju infrastruktury technologicznej sklepu. Projekty mogą być finansowane w leasingu operacyjnym (współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi na rynku leasingodawcami).

STAŁE WSPARCIE

Po wdrożeniu systemu zapewniamy stałe wsparcie rozwoju biznesu, na które składa się:

 • dedykowany opiekun,
 • aktualizacje oprogramowania,
 • monitoring usług,
 • gwarantowany czas reakcji zgłoszeń krytycznych dla sklepów działających na serwerach i-systems (w czasie pracy 2h, poza godzinami pracy 4h).

Obszary rozwiązań B2B oprogramowania tworzonego przez i-systems

Przykładowe obszary rozwiązań B2B i-systems

Twoje korzyści

Case studies

Higma Service Dystrybutor systemów higienicznych i profesjonalnych środków chemicznych dla rynku B2B. Klientami są instytucje publiczne, przemysł mechaniczny i spożywczy, branża medyczna, szkolnictwo, administracja, sektor gastronomiczny i hotelarski (HoReCa), oraz firmy prywatne.
 • Skuteczna obsługa klientów rozmieszczonych na terenie całego kraju
 • Mechanizm rozliczeń klientów kontraktowych posiadających wiele placówek
 • Automatyzacja procesu sprzedaży
 • Scentralizowany system wymiany informacji
Higma Service

Przeczytaj pełne case study lub skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt

Hendi Hendi Polska to firma będąca częścią międzynarodowej grupy Hendi, ktora od 70 lat specjalizuje się w produkcji i handlu profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym.
 • Ujednolicenie kanałów sprzedaży dla klientów detalicznych oraz hurtowych
 • Usprawnienie procesów polegających na zarządzaniu treścią
 • Stworzenie nowoczesnego layoutu w oparciu o rozwiązania responsive web design
 • Przygotowanie infrastruktury działającej w ramach multisklepu
Hendi

Przeczytaj pełne case study lub skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt

Herbamedicus Firma Herbamedicus specjalizuje się w produkcji preparatów medycyny naturalnej. Swoją ofertę kieruje zarówno do klienta indywidualnego, jak i odbiorcy specjalistycznego - aptek, sklepów zielarskich oraz drogerii, zlokalizowanych na terenie całego kraju.
 • Stworzenie dedykowanego modułu do telefonicznej obsługi klienta
 • Zautomatyzowanie zamówień u dostawców
 • Wsparcie sprawnej realizacji zleceń
 • Wdrożenie rozwiązań umożliwiających tworzenie indywidualnego cennika
Herbamedicus

Przeczytaj pełne case study lub skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt

platformy B2B

multisklep

sprzedaż hurtowa ecommerce

systemy B2B

automatyzacja procesów B2B

systemy CRM

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.