Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

System sprzedaży dla branży farmaceutycznej

Tworzymy nowoczesne rozwiązania sprzedaży online dla farmacji. W zależności od specyfiki prowadzonej działalności, system sprzedaży dla branży farmaceutycznej powinien odpowiadać na konkretne potrzeby, zarówno pojedynczych aptek, sklepów medycznych, sieci aptecznych, posiadających kilkaset punktów, jak i hurtowni farmaceutycznych. Współczesny system sprzedaży dla branży farmaceutycznej musi umożliwiać nie tylko efektywną realizację transakcji handlowych, ale gwarantować także automatyzację procesów zamówień. Powinien pozwalać również na sprawne zarządzanie procesami magazynowymi, księgowymi oraz logistycznymi. Budowane przez i-systems rozwiązania dla branży farmaceutycznej dbają o ekonomizację i pozwalają na rozwój firmy.

Rozwiązania dla aptek i sklepów medycznych

System sprzedaży dla branży farmaceutycznej, oparty na oprogramowaniu i-systems, umożliwia sprawną sprzedaż, zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i poprzez sklep online. Dzięki nowoczesnym funkcjonalnościom e-commerce, klienci aptek internetowych mogą bez wychodzenia z domu, zakupić suplementy diety oraz produkty niezobligowane receptą. Umożliwiamy także wprowadzenie usługi polegającej na zamówieniu online danego produktu, a odebraniu go w wybranej placówce stacjonarnej. System sprzedaży dla branży farmaceutycznej, dzięki pełnej synergii z systemem księgowym, zapewnia bezpieczeństwo sprzedaży. Realizowana jest ona bowiem zgodnie z dostępnością produktową magazynu. Nasze rozwiązania pozwalają także na automatyzację zamówień do dostawców. Dodatkowo, umożliwiają sprawne zarządzanie polityką cenową i rabatową, dzięki czemu produkt nie zostanie sprzedany ze zbyt niską lub wysoką marżą. Oferujemy także funkcjonalności umożliwiające wprowadzenie pełnej informacji o leku oraz produktów proponowanych. Tworzony przez nas system sprzedaży dla branży farmaceutycznej jest w pełni skalowalny i dostosowywany do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

  • Sprawne zarządzanie sprzedażą
  • Możliwość połączenia sprzedaży stacjonarnej z internetową
  • Kontrola nad sprzedażą w zawsze opłacalnej cenie
  • Automatyzacja zamówień u dostawców
  • Optymalizacja procesów magazynowych, księgowych oraz logistycznych

Rozwiązania dla hurtowni farmaceutycznych

Prowadząc działalność skoncentrowaną na współpracy z firmami, organizacjami lub jednostkami medycznymi, warto zadbać o rozwiązania, które pozwolą kontrahentom sprawnie dokonywać zamówień. Nowoczesne systemy sprzedaży, z jednej strony powinny więc oferować klientom dedykowane panele kontrahentów, za pomocą których poznają oni indywidualne warunki handlowe, terminy dostaw, czy etapy realizacji zamówienia. Z drugiej, ważne jest, aby automatyzowały procesy księgowe i przypominały o terminach zapłaty za dokonane zamówienia. W sytuacji nieopłacenia faktury, powinny także zabezpieczać przed dokonywaniem kolejnych zleceń.

  • Efektywne zarządzanie sprzedażą oraz ekonomizacja działalności
  • Wsparcie w procesach księgowych i windykacyjnych
  • Narzędzie pracy dla kontrahentów umożliwiające sprawne dokonanie zamówień oraz oferujące dostęp do indywidualnych warunków kontraktowych

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.