Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji

Relacje Inwestorskie

Strona dotycząca RI ma zepewnić inwestorom, analitykom i innym uczestnikom rynku łatwy i pełny dostęp do kluczowych informacji i aktualności dotyczących i-systems. Spółka i-systems nie jest notowana na giełdzie, ale przywiązuje szczególną wagę do transparentności działań.

Profil działalności

Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie eCommerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 80-cio osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak 5.10.15., Bielenda, Big Star, Dalia, FASHION HOUSE Group, Golden Rose, Hendi, Interoptyk, Monnari, New Balance, NICI, Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A., R-GOL, RunColors czy Sugarfree. W ostatniej edycji rankingu Deloitte Technology Fast 500, spółka znalazła się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie.

Podsumowania kwartalne

Podsumowania kwartalne to zbiór najważniejszych dla firmy wydarzeń oraz osiągnięć z ostatnich 3 miesięcy. Wskazują kierunki rozwoju i-systems oraz pokazują efekt codziennej pracy.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z kluczowymi aktualnościami związanymi z działalnością spółki.

Kontakt

Marcin Rutkowski, m.rutkowski@i-systems.pl
i-systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Bojkowska 47, 44-100 Gliwice

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.