Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji

Research & Development

Firma i-systems posiada wewnętrzny dział Research & Development, który na co dzień zajmuje się rozwojem technologii oraz tworzeniem nowych funkcjonalności i produktów. Dzięki własnym pracom nad badaniami i rozwojem, możemy dostarczać klientom zaawansowane narzędzie oparte o unikalne rozwiązanie w handlu, dystrybucji i produkcji.

Projekty działu R&D

Continuous Integration i Continuous Delivery

Dla nowoczesnych systemów e-commerce wprowadzenie CI oznacza stałe podnoszenie jakości oprogramowania i ciągły jego rozwój. W założeniu zmiany powinny być wprowadzane do głównego repozytorium przynajmniej raz dziennie. Natomiast, po automatycznych testach behat zakończonych sukcesem, zmiana może zostać zaimplementowana do systemu.

 • Stały dostęp do aktualnej wersji systemu
 • Szybsze wykrywanie ewentualnych błędów
 • Zwiększona efektywność w łączeniu prac zespołu programistycznego

Aplikacja Webowa

Aplikacja webowa jest projektem opartym na najnowszej wersji frameworka Angular. Staje się ona frontendem systemu, całkowicie oddzielonym od backendu, co przyspiesza wprowadzanie zmian w wyglądzie systemu e-commerce. Dodatkowo, dzięki funkcjom jakie dostarcza Angular, można znacznie przyspieszyć działanie aplikacji, co odbija się na pozytywnym doświadczeniu użytkowników.

 • Optymalizacja czasu wprowadzania zmian
 • Szybsze działanie systemu e-commerce
 • Poprawa UX

Aplikacja Mobilna

Klienci oczekują coraz to nowszych możliwości sprawnych zakupów. Aplikacja mobilna i-systems, zintegrowana jest z systemem sprzedażowym. Dzięki bieżącym aktualizacjom, oferta cenowa, jak również stany magazynowe i inne dane są spójne we wszystkich kanałach sprzedaży. Za pomocą push notyfikacji można z łatwością przesłać informację o promocjach czy statusie zamówienia. Planowane jest również wykorzystanie beaconów, które będą stanowić nową formę kontaktu z klientem w strategii omnichannel - połączeniu działań online i offline.

 • Obsługa aplikacji i systemu e-commerce z jednego panelu administracyjnego
 • Kolejny krok w rozwoju działań omnichannel
 • Obsługa push notyfikacji, RDO, one-click, RFID, Touch ID, Blik, NFC, QR i kodów kreskowych

Panel Tickets

Dział R&D prowadzi również prace nad projektami związanymi z wewnętrzną organizacją działań firmy i-systems. Nowoczesne przedsiębiorstwo opiera się na prawidłowym zarządzaniu informacją. Stworzone przez i-systems rozwiązanie obsługuje wiele procesów wewnętrznych oraz tych, związanych ze współpracą z klientami. Do kluczowych funkcjonalności zaliczyć można: zarządzanie projektami, przydzielanie zadań i poziomów uprawnień, kalendarz urlopowy, planowanie zasobów, a także zarządzanie należnościami i tworzenie ofert.

 • Baza wiedzy z poziomami dostępów
 • Dziennik aktywności pracowników i zespołów
 • Obsługa i kontrola płatności kontrahentów

Dział Research & Development pracuje także nad innymi projektami, m.in.: systemem wspierającym dział zamówień, rozwiązaniami POS czy PIM. Do ich tworzenia i rozwijania wykorzystywane są narzędzia, takie jak Angular, Ionic, React czy Kubernetes.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.