Sie können zu Versionen der Seite wechseln, deren Inhalt Ihrem Standort entspricht.

You can switch page to the version whose content is matched to your location.

Tworzymy kompletną platformę e-commerce, odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu

Research & Development

Jakość dostarczanej przez i-systems technologii jest możliwa dzięki zaangażowaniu znacznych zasobów na badania i rozwój produktu. W ramach tych założeń, w firmie działają dedykowane zespoły R&D w całości poświęcone dostarczaniu niezbędnych biznesowi narzędzi. Siłą tego podejścia jest możliwość delegowania tych zasobów opracowaniu uniwersalnych technologii. Dzięki temu możemy dostarczać klientom zaawansowany technologicznie produkt, który cyklicznie poddawany jest aktualizacjom.

Projekty działu R&D

Continuous Integration i Continuous Delivery

Dla nowoczesnych systemów e-commerce wprowadzenie CI oznacza stałe podnoszenie jakości oprogramowania i ciągły jego rozwój. W założeniu zmiany powinny być wprowadzane do głównego repozytorium przynajmniej raz dziennie. Natomiast, po automatycznych testach zakończonych sukcesem, zmiana może zostać zaimplementowana do systemu.

 • Stały dostęp do aktualnej wersji systemu
 • Szybsze wykrywanie ewentualnych błędów
 • Zwiększona efektywność w łączeniu prac zespołu programistycznego

Aplikacja Webowa

Aplikacja webowa jest projektem opartym na najnowszej wersji frameworka Angular. Dzięki funkcjom jakie dostarcza ten framework i oddzieleniu frontendu i backendu, można znacznie przyspieszyć działanie aplikacji, co odbija się na pozytywnym doświadczeniu użytkowników.

 • Optymalizacja czasu wprowadzania zmian
 • Szybsze działanie systemu e-commerce
 • Poprawa UX

Aplikacja Mobilna

Klienci oczekują coraz to nowszych możliwości sprawnych zakupów. Aplikacja mobilna i-systems, zintegrowana jest z systemem sprzedażowym. Dzięki bieżącym aktualizacjom, oferta cenowa, jak również stany magazynowe i inne dane są spójne we wszystkich kanałach sprzedaży. Za pomocą push notyfikacji można z łatwością przesłać informację o promocjach czy statusie zamówienia. Planowane jest również wykorzystanie beaconów, które będą stanowić nową formę kontaktu z klientem w strategii omnichannel - połączeniu działań online i offline.

 • Obsługa aplikacji i systemu e-commerce z jednego panelu administracyjnego
 • Kolejny krok w rozwoju działań omnichannel
 • Obsługa push notyfikacji, RDO, one-click, RFID, Touch ID, Blik, NFC, QR i kodów kreskowych

Panel Tickets

Dział R&D prowadzi również prace nad projektami związanymi z wewnętrzną organizacją działań firmy i-systems. Nowoczesne przedsiębiorstwo opiera się na prawidłowym zarządzaniu informacją. Stworzone przez i-systems rozwiązanie obsługuje wiele procesów wewnętrznych oraz tych, związanych ze współpracą z klientami. Do kluczowych funkcjonalności zaliczyć można: zarządzanie projektami, przydzielanie zadań i poziomów uprawnień, kalendarz urlopowy, planowanie zasobów, a także zarządzanie należnościami i tworzenie ofert.

 • Baza wiedzy z poziomami dostępów
 • Dziennik aktywności pracowników i zespołów
 • Obsługa i kontrola płatności kontrahentów

Dział Research & Development pracuje także nad innymi projektami, m.in.: systemem wspierającym dział zamówień, rozwiązaniami POS czy PIM. Do ich tworzenia i rozwijania wykorzystywane są narzędzia, takie jak Angular, Ionic, React czy Kubernetes.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

Skontaktuj się z nami Zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.